KONST / Ramar / Oljetryck 4078483

nr 407 8483

Oljetryck

50 x 70, sekelskiftesram, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

tisdag 18 april 2006

15/4 11:58:09 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods